Hakkımızda

DİLEK TEPESİ CAVE OTEL

Kapadokya’nın İncisi

Kapadokya’nın incisi Ürgüp’ün Ayvalı’da Gomeda vadisinin başladığı vadiye ve bölgeye hakim, manzaralı bir tepedeyeşillikler içerisindeki bir dere kenarında kurulu otelimiz, İnsan’ın pozitif enerji alacağı ve kendini dinleyebileceği, dinlerken de hayranlık içerisinde geçmişten bu güne oluşan bu güzelliğin tadını çıkartacağı bir ortamdır.

Eski ismi Aravan olan ve “nehrin durgunlaştığı yer” anlamına gelen köyümüz: Yeryüzünün mucizevi doğasına sahip “Güzel Atlar Ülkesi” diye adlandırılan Kapadokya da eski den güzel dileklerin tutulduğu veya yeni dileklerin tutulacağı bir ortam sunmaktadır. Peribacaları ile şekillenmiş ve eski dönemde yaşamış insanların ellerinde değişik motiflerle bezenmiş kaya odalardan oluşan butik otelimizde: 1 mağra suit oda , 1 kemer süit oda , 1 deluxe oda, 1 mağra standart oda ve 3 standart oda , Aileler için 1 kemer Suit oda, Balayı için 1 Mağra Suit oda bulunmaktadır.

Odalarımızdaki mistikliği günümüzle buluşturan internet ve televizyon , derenin akan sakin suyu , sabah kuş sesinin eşlik ettiği bir ortamda yapacağınız köy kahvaltısı. Kış aylarında şömine de yanan odun ateşinde ısınırken çayınızı veya kahvenizi yudumlayarak güzel ve eşsiz bir kar manzarası ruhunuzu dinlendirecek, güne zinde ve mutlu başlamanızı sağlayacaktır.

Gelin tanış olalım İşi kolay kılalım Sevelim sevilelim Dünya kimseye kalmaz.Yüzyıllardır nice medeniyetleri barındıran bu eşsiz güzelliğe sizleride bekleriz. .

DİLEK TEPESİ CAVE OTEL

Buraya Başlık Gelecek

Buraya Kısa Açıklama Gelecek

DİLEK TEPESİ CAVE OTEL

Misafirlerimizin Değerlendirmeleri

Xxxxc
BERAT BERKAY
BERAT BERKAY
2022-05-24
Mükemmel 🙏👍👍
Ekrem Ölçer
Ekrem Ölçer
2022-04-28
👍👍🙏🙏
Nadir ATALAY
Nadir ATALAY
2022-04-07
Gerçekten çok güzel ağırlandık. Tam bir aile yeri, kendimizi evimizde hissettik. Öncelikle Celil bey ve ailesine teşekkür ederiz.
Ferah Öztürk
Ferah Öztürk
2022-03-07
5 yıldızı hak eden çok şirin bir otel, Özellikle sıcakkanlılığı ve ilgisi için Celil Bey'e çok teşekkür ederiz. Bir dahaki Kapadokya ziyaretimde kesinlikle tercih edeceğim. Giderseniz eğer kesinlikle şans vermeniz gereken bir yer.
Asilem Crab
Asilem Crab
2022-03-07
Geçtiğimiz günlerde konakladığımız dilek tepesinden çok memnun ayrıldık. Manzarası ve odamız çok güzeldi. Celil beye ve ailesine teşekkür ediyoruz tekrar görüşmek üzere
MERYEM VURAK
MERYEM VURAK
2022-03-07
Kendimizi evimizde gibi hissettik sohbetlerinden , ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum
Ceren Güzel
Ceren Güzel
2022-03-07
Gerçekten şiddetle tavsiye ederim okulum için ailemle geldim ve 2-3 günümüzü burda geçirdik. Çok memnun kaldık. Oda konusunda olsun hizmet konusunda olsun bizi yanıltmadılar.
Semanur Yüce
Semanur Yüce
2022-03-07
👍👍👍
Hayri Aslan
Hayri Aslan
2022-03-05
Otelin konumu kolayca bulunuyor. Odalar ve otelin geneli gayet temiz ve ferah. Çalışanlar çok ilgili özellikle Celil bey çok yardımcı oldu. Kendisine burdan teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim kesinlikle gidilmesi gereken bir otel .
leyla parlak
leyla parlak
2022-03-05